„Tworzymy z pasją piękne kształty ®

- Józef Czerniejewski
podpis-szefa-na-www_transp biały

„Tworzymy z pasją piękne kształty ®

- Józef Czerniejewski

POZNAJ NASZĄ MARKĘ

Natalia Gold jest firmą, która powstała z miłości do sztuki i piękna. Zajmujemy się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą biżuterii artystycznej z metali szlachetnych. Od roku 1979 nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. W procesie wytwarzania wykorzystujemy wyłącznie najlepsze jakościowo materiały. Z biegiem lat wciąż wyznajemy zasadę projektowania krótkich serii, ale jednocześnie nie zapominamy o kliencie z mniej zasobnym portfelem. Nie decydujemy się na współpracę z sieciami sprzedaży, kultywujemy tradycję i prawdziwe rzemiosło.  Z uważnością dopracowujemy detale. Na zamówienie tworzymy wyjątkowe, niepowtarzalne modele. Towarzyszy nam również nieustanny rozwój. Śledzimy rynek i światowe trendy modowe. Współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku partnerami. Od przeszło 40 lat posiadamy serwis, którym zawiaduje pracownik od stanowiska ucznia aż do dnia dzisiejszego  – „minęło już 40 lat”. Przywracamy do pierwotnej świetności wyroby nie tylko zakupione w naszych salonach. Naczelnym założeniem w naszych działaniach i prognozach organizacyjnych jest nader wszystko satysfakcja naszych klientów.

Złotnictwo w życiu Józefa Czerniejewskiego jest największą pasją, a jeżeli przekłada się ona na wykonywaną pracę, to wówczas wykonuje się ją z wielkiem pietyzmem, sercem i człowiek jest w stanie osiągnąć sukces. Cytując klasyka Wergiliusza “Praca wytrwała zwycięża wszystko”, natomiast praca wytrwała w połączeniu z kompetencjami, czyli talentem artystycznym, zamiłowaniem do sztuki oraz szczerą pasją i pracowitością pozwoliły właścicielowi firmy osiągnąć rynkowy sukces. Kierując się słowami Coco Channel, że moda przemija, a styl pozostaje, przy projektowaniu biżuterii panu Józefowi zależy, by była ona ponadczasowa. Precjoza jubilerskie powinny elektryzować, być różnorodne w stylistyce, a jednocześnie stanowić uzupełnienie stroju.

Kapitał ludzki jest jednym z najważniejszych atutów Natalii Gold. Dumą i ogromną chlubą firmy są jej wieloletni i oddani pracownicy, którzy utożsamiają się z
jej wartościami, szanują długoletnią tradycję i są współtwórcami osiąganych na przestrzeni lat sukcesów. Właściciel firmy lubi zaskakiwać nowymi pomysłami
i innowacyjnymi projektami, więc kto wie, co czeka firmę w najbliższych latach… Jedno jest pewne: rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój.

Filozofię i kierunek firmy oraz jej działania, we właściwy sposób określają hasła:

„Tworzymy z pasją piękne kształty ®

W myśl sentencji wierzymy, że wszystko, co jest tworzone z pasją i zaangażowaniem, przekłada się na wymierne efekty na każdej płaszczyźnie. 

Zaś drugie hasło:

„Przez sztukę do serca ®

Wytycza nam drogowskaz najlepszego kierunku rozwoju, postępu, kierowania się sztuką namaszczoną sercem.

charset=Ascii
_DSC2461

Właściciel firmy, Józef Czerniejewski czerpie inspirację do tworzenia swoich projektów z jednej z najbardziej szlachetnych sztuk, jaką jest… muzyka i otaczająca nas rzeczywistość. „Ars longa, vita brevis” niezwykłą jest możliwość, w której artysta może złożyć hołd innemu artyście. W tym przypadku piękny głos utrwalony na nagraniach jest niemalże tak trwały, jak trwałe i niepowtarzalne są ozdoby stworzone ze złota i srebra ręką artysty.

Pełne spełnienie artysty – złotnika przychodzi wtedy, gdy jego jubilerskie precjoza doceniają najpiękniejsze i najsławniejsze kobiety. A kiedy muzą staje się niezwykła artystka – do pełni szczęścia jest już naprawdę blisko. Właśnie dlatego muzą firmy Natalia Gold została dr hab. Justyna Reczeniedi – śpiewaczka operowa, diva obdarzona wybitnym sopranem lirycznym, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Zdzisławy Donat. W latach 2004-2017 solistka Warszawskiej Opery Kameralnej. Obecnie solistka Polskiej Opery Królewskiej i wykładowca na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Laureatka konkursów wokalnych w Polsce i za granicą. Ostatnia uczennica „Słowika Warszawy” Bogny Sokorskiej.

Jest założycielką projektu Baby Opera – Operowe Zwierzaki – maskotek pluszowych śpiewających muzykę klasyczną Jej głosem dla dzieci 0+ w celu wspomagania ich rozwoju. Nagrodzona odznaczeniem Zasłużony Dla Kultury Polskiej oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Ambasadorką marki Natalia Gold jest dr hab. Justyna Reczeniedi
Ambasadorką marki Natalia Gold jest dr hab. Justyna Reczeniedi

„Każdy artysta powinien mieć swoją muzę, natchnienie, które sprawia, że w pełni i z radością oddaje się swojej twórczości”.

- Mówi Józef Czerniejewski